Ar žinai, kad: Gydymas purvu garsėjo dar antikos laikais? Yra kelios gydomojo purvo rūšys, o Lietuvoje daugiausia naudojamas durpinis purvas, kuris turi daug gydomųjų savybių.

Pasinerti į juodo durpinio purvo vonią gal kiek ir nejauku, tačiau verta – tokios procedūros itin veiksmingos gydant sąnarių, stuburo, medžiagų apykaitos, periferinės ir funkcinės nervų sistemos ligas. Paslaugūs SPA darbuotojai Jums pasiūlys purvo aplikacijų, specialių aplikacijų dantenoms, elektropurvo ir purvo tamponų. Purvas padės odai atpalaiduoti biologiškai aktyvias medžiagas, kurios veikia visas organizmo sistemas. Purvu gydomi net centrinės nervų sistemos susirgimai, lytinių organų ligos ir virškinimo sutrikimai.

Jei juodasis purvas nevilioja, išmėginkite baltąjį gydomąjį purvą. Tai organinės kilmės gėlavandenių ežerų dumblas, kuriame yra daug organinių, biologiškai aktyvių medžiagų ir mikroelementų. Procedūros metu toks purvas veiks ne tik Jūsų odą, bet ir visus audinius bei organus. Baltojo purvo procedūros pagerins kraujotaką ir medžiagų apykaitą, padės kūnui pašalinti susikaupusias kenksmingas medžiagas ir šlakus. Jis apsaugos odą nuo išsausėjimo ir senėjimo, drėkins. Po kelių vonių pajusite, kaip sustiprės imunitetas. Jei sergate, organizme sulėtės arba visai sustos uždegimo procesai, suaktyvės liaukų veikla.

Itin efektyvios gydomojo purvo vonios su mineraliniu vandeniu – vos 20 minučių, praleistų šiltoje purvo vonioje, atvers odos poras, pašalins šlakus. Į Jūsų odą ir kraujotakos sistemą pateks gausybė naudingų purvo mikroelementų ir biologiškai aktyvių medžiagų, pagerės medžiagų apykaita. Gydomojo purvo vonios nuskausmina, skatina gijimo procesus, aktyvuoja medžiagų apykaitą, pažeistų audinių mitybą. Jos efektyviai gydo lėtinius uždegimus, alergines ligas, virškinimo sutrikimus, sąnarių, raumenų, ginekologines ir urologines ligas.