Druskininkai – gausiai gamtos apdovanotas kurortas, jau ištisus šimtmečius vertinamas dėl gamtinių ir gydomųjų išteklių. Tai didžiausias šalies pietuose įsikūręs kurortas, kuriame dera miškų ramybė ir modernūs kurortinio gydymo metodai. Ilgametė kurortologijos patirtis, ištobulinta ir efektyvi mineralinio vandens, purvo ir klimato terapija, aukštos kokybės procedūros, patraukli turistinė infrastruktūra bei paslaugų kokybės ir kainos santykis Druskininkuose prilygsta geriausiems Europos kurortams. Susigrąžinti sveikatą, atgauti jėgas, atgaivinti sielą ir kūną padės sanatorinis ir reabilitacinis gydymas, įvairių procedūrų kompleksai, SPA procedūros ir ypatingas Druskininkų klimatas. Ištisus metus Druskininkuose sudarytos galimybės mėgautis natūraliais gamtos ištekliais, itin tyru oru, laisvalaikio pramogomis ir kultūriniais renginiais. Kurortas gali pasigirti apgyvendinimo ir laisvalaikio praleidimo vietų gausa, o gerai  apgalvota pramogų ir įvairios veiklos pasiūla leido įveikti sezoniškumą – Druskininkuose yra veiklos ir žiemą, ir vasarą. Kurortas yra pripažintas ir apdovanotas už modernų vystymąsi bei bendruomeniškumą.

Atvykę į Druskininkus – patrauklų, unikalų, modernų ir šiuolaikišką kurortą, gamtos perlą su unikaliais mažosios architektūros elementais, išpuoselėtais parkais ir gėlynais, norėsite čia sugrįžti ir vėl.

Naturalūs gydomieji faktoriai

Geriamasis mineralinis vanduo

Druskininkų mineralinių šaltinių vanduo prisotintas chloro, natrio, kalio, kalcio jonų, mikroelementų ir organinių medžiagų, kurios teigiamai veikia sutrikusias organizmo funkcijas. Geriamasis mineralinis vanduo gydo virškinamojo trakto ligas, padeda kovoti su uždegimais, gerina medžiagų apykaitą. 

Procedūroms naudojamas mineralinis vanduo

Druskininkuose gydomosioms vonioms naudojamas mažos, vidutinės ir didelės mineralizacijos mineralinis vanduo. Šios procedūros gydo nervų sistemos, širdies ir kraujagyslių sistemos, imuninės sistemos, sąnarių, stuburo bei kai kurias odos ligas. Po tokios vonios, druskos dar ilgai išliks veiklios, nes plonu sluoksniu kristalizuosis ant odos, sudarydamos ilgai veikiantį „druskų apvalkalą“.

Gydomasis purvas

Druskininkuose naudojamas natūralus durpinis purvas turi daug gydomųjų savybių. Purvo vonios padeda odai atpalaiduoti biologiškai aktyvias medžiagas, kurios veikia visas organizmo sistemas. Itin veiksmingos gydomojo purvo vonios su mineraliniu vandeniu – vos 20 minučių, praleistų šiltoje purvo vonioje, prisotina odą ir kraujotakos sistemą gausybe naudingų mikroelementų.

Klimato terapija

Švelnus Druskininkų klimatas gaivina, gydo, atpalaiduoja, stiprina. Svarbiausia klimato terapijos forma yra buvimas ore: gryno oro vonios, miegas ir poilsis lauke, gimnastikos pratimai ir sportiniai žaidimai po atviru dangumi.

Laisvalaikio pramogos

Kurorte galima ne tik ramiai ilsėtis, bet ir aktyviai pramogauti:

 • Druskininkų vandens parkas – tai didžiausias ir moderniausias pramogų, poilsio ir sveikatinimo paslaugų kompleksas visame Baltijos regione. Jo beveik 31 000 kv. m. plote rasite šėlti kviečiančias vandens pramogas, net 23 skirtingas pirtis, rytietišką SPA centrą, naktinį klubą, boulingą.
 • Centrinė Druskininkų gydykla siūlo natūralaus gydomojo purvo bei mineralinio vandens procedūras ir kompleksus.
 • Lynų keltuvai – išskirtinė ekologiška transporto priemonė, leidžianti apžvelgti miestą iš paukščio skrydžio keliantis iš miesto centro į kitą Nemuno upės krantą.
 • „Snow Arena” – vienintelis visus metus veikiantis žiemos pramogų kompleksas Baltijos šalyse. Pramogauti siūlo 2 uždaros kalnų slidinėjimo ir atviros lauko trasos, slidinėjimo mokykla, pramoginis kartodromas, sniego dviračiai, ekstremalūs šuoliai nuo stogo ir slidinėjimo padangos Snow tubing.
 • „Vilkės golfo aikštynas“ – 18 duobučių Škotiško tipo aikštynas, pritaikytas ne tik demonstruoti meistriškumą, bet ir išmokti žaisti. Treniruočių aikštėje dirba profesionalūs golfo treneriai, veikia Druskininkų vaikų golfo mokykla.
 • ONE nuotykių parkas – tai vieta,  kur lengva pasijusti Tarzanu. Miesto centre, ant Nemuno kranto išsidėsčiusiose 9 trasose įrengta daugiau kaip 130 rungčių. Viena iš rungčių yra „Tarzano skrydis per Nemuną“– unikali  daugiau nei 400 metrų ilgio trasa, nusidriekusi virš didžiausios Lietuvos upės.
 • Sporto paslaugos. Teniso ir paplūdimio teniso, skvošo, boulingo, biliardo ir kitų sportinių žaidimų mėgėjai ras Druskininkuose patogią infrastruktūrą bei modernią įrangą. Jaunimo laisvalaikiui skirta šiuolaikinė ekstremalaus sporto bazė: parkuro ir gimnastų erdvės, BMX-dviračių, riedlenčių, riedučių ir paspirtukų parkas Jaunimo užimtumo centre.
 • Dviračių takais, nusidriekusiais per pušynus iš miesto centro, galima aplankyti etnografinį Švendubrės kaimą, esantį šalia legendinio Raigardo slėnio, “Grūto parko” sovietinių skulptūrų muziejų, A.Česnulio skulptūrų ir poilsio parką ir kitas lankytinas vietas. “Saulės tako” dalys pritaikytos tiek pasivaikščiojimams, tiek šiaurietiškam vaikščiojimui.
 • Vandens pramogos. Plaukiant Nemunu turistiniais laivais smagu pasigrožėti vaizdingais Nemuno krantais, Meilės sala, pasiekti Liškiavos architektūrinį ansamblį. Druskonio ežero centre plaukiojančiame plauste galima užsakyti vakarienę, Alkos ežere – čiuožti vandenlentėmis!
 • Mieste gausu parkų ir išpuoselėtų viešųjų erdvių, mėgstamų vietinių gyventojų ir kurorto svečių: K. Dineikos sveikatingumo parkas su atgaivintomis senosiomis sveikatinimo tradicijomis, Vijūnėlės parkas su kiekvieną pavasarį pražystančia narcizų jūra. Gydyklų parke svečius džiugina šokantis ir grojantis Druskininkų muzikinis fontanas.
 • Visą vasarą organizuojamos teatralizuotos ekskursijos “Mineralinis miestelis”, edukacinės sūrių gamybos, kalvystės, bitininkystės, lipdymo iš druskos masės, šakočių kepimo programos. M.K.Čiurlionio reprodukcijų takas supažindina su šio menininko paveldu. Šeimas su vaikais linksmina apžvalginė ekskursija traukinuku.

Savo paslaugas lankytojams siūlo laisvalaikio, muzikos ir naktiniai klubai.

Druskininkai visada laukia Jūsų!