Sveikatingumo paslaugos

Sveikatingumo paslaugos yra naudojamos kaip puiki prevencija nuo įvairių ligų ir negalavimų. Spartus gyvenimo tempas verčia ieškoti būdų kaip atgauti jėgas, sustiprinti kūna bei atgaivinti mintis.

 

Dienos SPA – Tokiuose SPA gali rinktis vieną procedūrą ir/ar praleisti visą dieną pasirinkęs procedūrų komplektą. Tačiau šie SPA neturi galimybės suteikti tau apgyvendinimo paslaugos. Dienos SPA turi būti ne mažiau kaip 3 SPA procedūrų kabinetai.

Mini dienos SPA – tai dienos SPA, kuriuose yra mažiau nei 3 SPA procedūroms skirti kabinetai.

Viešbučio SPA – tai SPA, įkurti prie viešbučių, kaip papildoma paslauga viešbučio gyventojams. Siūlomos visos dienos ir/ar sporto klubo SPA teikiamos paslaugos. Viešbučio SPA gali pirkti vieną procedūrą, bet gali jame praleisti ir visą dieną.

Sveikatingumo SPA – SPA, kur gali užsisakyti įvairių SPA procedūrų, tačiau ten dirbantis personalas neturi medicininio išsilavinimo, neatliekamos jokios gydomosios arba chirurginės operacijos.

Gydomasis SPA yra licencijuotos institucijos, kurių pagrindinis tikslas – teikti medicininės priežiūros ir reabilitacijos paslaugas (taip pat gali būti atliekamos įvairios plastinės operacijos). Tokiose įstaigose dirba gydytojai. Tai SPA, kur teikiamos įvairios medicininės paslaugos.

Sveikatingumo ir gydomasis SPA – įstaiga, kurioje dirba ir gydytojai, ir SPA specialistai, kartu atliekamos medicininės priežiūros ir SPA procedūros.